nieuws
Crowdfunding kruipt uit artistieke beginfase
13-05-2013
Gepubliceerd op: 04/05/2013 Marijn Jongsma (Financieel Dagblad) Voor veel artistiekelingen is cro...
lees verder
Terugblik op de Week van de Ondernemer en het bezoek van Prinses Máxima
16-04-2013
Zoals bekend waren we van 9 tot en met 11 april met een stand aanwezig op de Week van de Onderneme...
lees verder
Bereikbaarheid tijdens de Week van de Ondernemer (1)
07-04-2013
Zoals u niet ontgaan zult zijn, zijn we met Geldvoorelkaar vertegenwoordigd op De Week van de Onde...
lees verder
Betalingsverkeer tijdens de paasdagen
28-03-2013
Een melding voor onze klanten. Tijdens de paasdagen, dus inclusief goede vrijdag 29 maart (morgen)...
lees verder
Prinses Máxima bezoekt de Week van de Ondernemer
25-03-2013
(Bron; MKB Nederland) Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Máxima der Nederlanden bezoekt donderdago...
lees verder
Geldvoorelkaar steunt stichting Breath
25-4-2012 15:45:41

U kent Geldvoorelkaar.nl als één van de toonaangevende crowdfundingplatforms in Nederland. Via Geldvoorelkaar.nl is al meer dan € 715.000,- aan financiering gerealiseerd op commerciële basis. De investeerder ontvangt een mooi rendement op de meest uiteenlopende projecten.

We willen echter meer zijn. Crowdfunding is naast een instrument voor het realiseren van commerciële funding ook een uitstekend middel om gelden aan te trekken voor non-profit organisaties.

Zo nu en dan willen we ons dan ook committeren aan "het goede doel".

Over een kleine twee maanden begint het Europees kampioenschap voetbal in de Oekraïne en in Polen. Nederland speelt haar wedstrijden in Charkov, Oekraïne. Bij Geldvoorelkaar zijn we naast fan van crowdfunding ook fan van voetbal. Een uitstekende combinatie om ons project Breath care for Kids onder de aandacht te brengen. De stichting Breath is al jaren betrokken bij de opvang van straatkinderen in onder andere Oekraïne. In Charkov, straks het basisstation van het Nederlands Elftal en op dat moment dus één van de hoofdsteden van de wereld leven bijna 5000 kinderen op straat. Geweld, ziekte, verslaving en het ontbreken van perspectief voor deze kinderen zijn grote problemen. Stichting Breath zet zich in voor deze kinderen. Zorgt voor opvang, scholing, psychologische hulp, voeding enzovoort en biedt hiermee de kinderen een kans op een menswaardig bestaan.

Als crowdfunders van het eerste uur, oranje-fans en maatschappelijk verantwoord ondernemers  willen we een steentje bijdragen aan de totstandkoming van de benodigde financiering van een opvanghuis voor deze kansarme kinderen. Graag willen we na het positieve geweld van het EK 2012 iets blijvends achterlaten. Voetbal moet namelijk meer zijn dan een spelletje 11 tegen 11. We willen het EK dan ook aangrijpen om aandacht en geld te vragen voor deze stichting. We hopen dat het Nederlands Elftal  op 1 juli aanstaande de finale winnend af kan sluiten. Maar we hopen net zo hard dat we tegen die tijd in staat zijn geweest om de benodigde gelden binnen halen waarmee we, als de euforie van het EK is weggeëbd, iets blijvends hebben kunnen achterlaten. Dat we het bewijs hebben geleverd dat voetbal haar maatschappelijke verantwoordelijkheid heeft genomen.

Via onze website houden we u op de hoogte van de verschillende activiteiten die georganiseerd zullen gaan worden om dit doel mede te realiseren. Maar we hebben ook uw steun nodig. Investeer in projecten om uw rendement te verhogen, maar doneer voor deze keer ook in het welzijn van anderen. We willen hieraan tot slot toevoegen dat elke euro die wordt gedoneerd, door stichting Wilde Ganzen wordt verhoogd tot € 1,55. Uiteraard werkt Geldvoorelkaar belangeloos mee.

Meer weten of doneren in dit project? Klik dan HIER!

Namens Geldvoorelkaar.nl

Martijn van schelven & Edwin Adams

Terug naar overzicht