Introductie
Wij zijn Jop en Björn. Twee jonge ondernemers met ruime ervaring binnen de e-commerce markt, op het gebied van productontwikkeling, data analyse, voorraadbeheer, logistiek en transport.
Wij zijn de trotse eigenaren van Foumt Group B.V., een real-time data gedreven onderneming in consumentenproducten. We zijn actief op het verkoopplatform Bol.com en leveren aan de gehele Benelux. Onze ambitie is om bij de top 10 best verkopende verkooppartners van Bol.com te behoren.
Aan het eind van 2019 begonnen we het avontuur door ons eerste product in te kopen en te verkopen via Bol.com. De eerste sale was binnen enkele dagen al gerealiseerd en dit gaf ons enorm veel vertrouwen om hierop verder te bouwen. We bestelden een nieuw product en hierbij pakten we het gelijk vele malen groter aan. Na de lancering bleek ook dit product een succes te zijn. In 2020 groeiden wij als bedrijf naar een omzet van ruim € 250.000,-. In 2021 groeiden wij verder naar een omzet van ruim € 550.000,-, dit jaar verwachten wij een omzet van ruim € 750.000,-.
Deze groei heeft vele veranderingen teweeg gebracht, hier in een notendop:
- De eerste bestellingen werden verwerkt vanaf zolder. Daarna werd het gehele proces uitbesteed aan een fulfilment centrum. Nu worden onze producten verstuurd door LvB (Logistiek via Bol.com).
- Het assortiment, dat door gebruik van data tot stand is gekomen, is geoptimaliseerd en onderverdeeld in vijf merken, in de categorieën: verzorgings-, keuken-, kinder-, tuin- en elektronische artikelen.
- Het kantoortje op zolder is inmiddels al drie keer ingeruild. Zo werkten we eerst vanuit een kantoor gelegen op het Strijp-S terrein in Eindhoven. Nu beheren wij in Beek en Donk 300m2 eigen magazijn mét kantoor.
- We zijn van eenmanszaken overgestapt naar een V.O.F. en in begin 2022 doorgegroeid naar een B.V.
Ons bedrijf Foumt Group B.V. is klaar voor de volgende fase: het uitbreiden van het assortiment in de breedte, door unieke producten in verschillende categorieën toe te voegen. Zo kan het bedrijf blijven groeien en kunnen we een compleet assortiment opbouwen. Helpt u mee bij het realiseren van onze missie?